لودینگ

لطفاً چند لحظه صبر نمایید ...

سوالات متداول


شما میتوانید قبل از خرید سوالات متداول سایر کاربران رو مطالعه کنید و با اطمینان بیشتر خرید بفرمایید.
دامنه (Domain) که در فرهنگ فارسی با تلفظ دامین بکار برده می‌شود در لغت به معنی «گستره» می‌باشد و در اینترنت به نامی اختصاصی گفته می‌شود که هر وب‌ سایت برای تمایز و قابل دسترسی بودن نسبت به سایر وب‌سایت‌ها به خود می‌گیرد ، مانند ."Google.com"
وب هاستینگ همان چیزی است که وقتی می خواهید وب سایت تان روی شبکه بین المللی (اینترنت) برای همه قابل دیدن باشد به آن نیاز دارید. به زبان ساده، وب سایت شما باید روی یک سرویس دهنده میزبان قرار گیرد.
در گام اول برای داشتن یک سایت نیاز به یک دامنه دارد در گام دوم نیاز به فضای دارید که بتوانید اطلاعات سایتتان در آن وارد کنید. که به این فضا هاست می گویند شما می توانید برای مشاهده سرویس های هاست گیتی سرور در (اینجا) کلیک کنید . درگام سوم بحث طراحی سایت مطرح است و اینکه شما چه سایتی را میخواهید داشته باشید درصورتی که هنوز برای خود سایتی طراحی نکردید میتوانید به بخش طراحی سایت گیتی سرور مراجعه کنید تا سایت خود را با بهترین کیفیت و مقرون ترین هزینه دریافت کنید.
شما بعد می توانید بعد از خرید دامنه نام سرور های دامنه خود (DNS) را بر روی نام سرور های (DNS) گیتی سرور تغییر دهید.
مدت زمان تحویل سرویس ها حداکثر تا ۲۴ ساعت پس از سفارش سرویس است.
پهنای باند مجموع اطلاعاتی است که از سایت شما دانلود و یا آپلود می شود.
تفاوت عمده این دو هاست به نحوه برنامه نویسی وبسایت شما مرتبط است.سرور های دارای سیستم عامل لینوکس دارای وب سرور آپاچی می باشند و فقط از زبان های php و perl به خوبی پشتیبانی می کنند. سرور هایی که سیستم عامل آنها ویندوز می باشد دارای وب سرور IIS هستند و برای افرادی که برنامه نویسی ASP یا .NET یا cold fusion می کنند کاربرد دارد. از نظر امنیت سرورهای لینوکس از امنیت بالایی برخوردار است.
این موضوع به شما اطلاع داده می شود. شما می توانید با درخواست دادن در بخش پشتیبانی حجم پهنای باند خود را افزایش دهید.
شما می توانید با هر سیستم عاملی از این فضا استفاده کنید و هیچ ربطی به یک‌دیگر ندارد.
شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات میزبانی وب برای مشتریان خود کنترل پنلی ارائه می‌دهند تا مشترکین بتواند فضای میزبانی خود را کنترل و مدیریت کند که در کنار کنترل فضای میزبانی این کنترل پنل‌ها خدماتی از قبیل پارک دامنه، ایجاد زیر دامنه، ساخت و مدیریت پایگاه‌داده، کنترل آمار وبگاه و مدیریت پست الکترونیک نیز قرار دارد.
سرور مجازی یاvps مخفف Virtual Private Server می باشد که به معنی سرور اختصاصی مجازی است. این سرویس بر روی سرور اختصاصی توسط مجازی سازهایی مانند vmware تهیه می شود. به زبان ساده مجازی ساز سرور اختصاصی را به چند سرور کوچک تر با قدرت کمتر تقسیم بندی میکند و در این سرویس کاربر می تواند برای هر سرور مجازی سیستم عامل جداگانه داشته باشد و سرور ها به صورت جداگانه از هم کار میکنند.
DNS مخفف کلمات domain name system می باشد .نام دامین اسمی یکتا است که به وب سایت اشاره می کند.DNS سیستمی است که این اتصال را برقرار می نماید.زمانی که شما وب سایتی را ایجاد می کنید یک نام دامنه نیز برای آن در نظر می گیرید و در نهایت این نام دامین به سایت اشاره خواهد کرد.